Astralni cestovani – je to opravdu mozne ? Mam verit cloveku , ktery mi tvrdi , ze tak bezne " cestuje " ? -iv-

Nejlepší odpověď
quentos

jistěže je to možné. Sám mám jeden takový zážitek za sebou. Některé zdroje tvrdí, že se to dá naučit, takže pokud toho byl schopen, proč by to nemohl dělat běžně.

Další odpovědi
tom004

Já bych mu klidně věřil.Párkrát se mi v „lítacích snech“,zdálo o místech,kde jsem nikdy nebyl,a když jsem,třeba i po letech, tato místa navštívil,to,o čem se mi zdálo,bylo skutečné.Ta místa,jsem předtím ve snech viděl z ptačí perspektiy.Nikdo nevíme,čeho je náš mozek schopen.

Drap

Je to možné a nejenom náhodně. Lze takto cestovat i zcela cíleně. Mám několik vlastních zkušeností.

chudst

Je opravdu mozne se do toho stavu dostat. Ovsem to je asi vse, na cem se muzeme vsichni shodnout; jestli je to cestovani do dalsich dimenzi, nebo jen proste schopnost cloveka pouzit novou schopnost ponoreni se do sebe, muze byt predmetem debatovani, ale zatim k nicemu blize nedojdeme.

Itter

Je dost slozite a vyzaduje to cvik, fyzicke a dusevni uvolneni,… Chce to dost casu a zalezi na kazdem cloveku.

fcoop

http://www.eso­terika.cz/cla­nek/2592-jak_na_astral­ni_cestovani%3F_v_dal­si_metoda.htm