tess22

Arasidove maslo k veceri?

Ahoj, mam otazku, koupila jsem si arasidove maslo (crunchy peo's). Rada bych si ho namazala na celozrnny toast k večeři. Je to příliš tučné na večeři nebo si ho v klidu muzu dopřát? Vsude čtu ze ho všichni ji k snídani,ale ja bych si ho rada dala někdy i k večeři. Děkuji za odpověď :) a jeste bych rada věděla kolik cca muže vážit jedna zarovnána lžíce aras.masla v g?

Odpovědi
jjj123456789

Říká se na večeři, ne k večeři.
Doplňuji:
talka: Nemáš pravdu, vždyť to úplně trhá uši.

ahold

Pokud si hlídáš kalorie, tak je opravdu vhodnější konzumovat arašídové máslo spíš během dne, kdy díky aktivitám spaluješ.
1× lžička (16 g) 95 kcal-je to údaj přímo z kalorických tabulek
k tomu připočti kal.hodnotu chleba a můžeš se dostat docela vysoko.
Ale když nezbaštíš těch krajíců 5, tak se nic neděje. 🙂

talka

jjjj123456789 – podle mne je: k snídani, k obědu, k večeři