Matthias

Antikvariát v Brně

Neznáte nějaký dobrý antikvariát v Brně, kde můžu prodat učebnice? Znám jenom ten, co je v jedné uličce vedoucí ze svoboďáku směrem na čáru. Mají tam pořád ale nápis, že výkup byl již ukončen a podobný kydy… A stojí to vlastně za to? Kolik bych mohl tak dostat třeba za učebnici, kterou jsem koupil za 380kč?

Odpovědi
panenka

našla jsem vám v brně ulice kde se nachází antikvariát.
je to ulice kotlářská,veve­ří,kapucinské náměstí

DV

jak radila kolegyne, UTFG ( use the f… Google :) a zadejte si klicova slova antikvariat a Brno, vyskace vam minimalne 5 polozek a ptat se na cenu je liche. Jde o to jaka je na vas titul poptavka, v jake kvalite tato ucebnice je, uci se z ni jeste. Ja bych vam doporucil umistit nejaky inzerat u vas ve skole, takto prodate myslim danou ucebnici daleko vyhodneji. Bude to primy prodej bez prosrednika, takze budete mit cely zisk jen pro sebe, a nebudete se s nim delit jeste s prostrednikem (antikvaristou).