Avatar uživatele
Fallen Angel

AKUTNÍ – Odvolání / žádost o přezkumné řízení

Nebyla jsem přijata na VŠ – UK, obor Klasická archeologie. Možnost odvolání neexistuje. Mohu podat akorát žádost o přezkumné řízení. Jaké byste udali důvody, že ho podáváte? + pokud jste byl někdo v podobné situaci, jak jste postupoval? díky moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na citovanou stránku:
Doplňuji:
Stando, děkuji. Od Vás mě to těší.

Zdroj: http://www.kam­pomaturite.cz/kam­pomaturite/od­volani-na-vs-neprijeti-ke-studiu-zadost-o-pre

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Neznám proceduru opravných prostředků v akademické oblasti, ale citem si myslím, že „přezkumné řízení“ je tzv. MIMOŘÁDNÝ OPRAVNÝ PROSTŘEDEK, kde lze uplatňovat námitky pouze z oblasti procedurální nikoli věcně obsahové.

Mezi procedurální námitky by mohla být uvedena například námitka předpojatosti členů komise, která rozhodovala…

Osobně vám moc šancí nedávám, ale třeba TO někdo (kdo má praktickou zkušenost) bude vidět optimističtěji…
Doplňuji:
Náhledem na perfektní odpověď (radu) annas zjišťuji, že jsem byl svým úsudkem totálně mimo mísu. Omlouvám se za předchozí nepřesnou odpověď.

Upravil/a: standa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek