persy

Ako zvecsit obrazok vo WORDU?

Ako sa da zvecsit,,Obrazok s popisom,,z webu
vo WORDU,aby sa dal vytisknut uz zvecseny?
Ked to zvecsim ,,lupou,,stale sa vytiskne maly,ako je ulozeny na webu,diky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dvakrát na něj poklepej myší a zobrazí se ti vlastnosti obrázku, tam vyhledej zvětšit (buď v cm nebo v procentech) a nezapomeň, abys měl zaškrtnutý poměr obrázku (jinak se zvětší šířka jinak než výška).
Jen roztažením právě hrozí tato situace, pokud tedy neroztahuješ za roh.
Nezapomeň dokument uložit a pak když ho otevřeš, bude už obrázek velký.
Tedy pokud máš obrázek vložený jako obrázek a ne jako odkaz na obrázek.

Další odpovědi
GlacialGrief

Zkus ten obrázek označit a roztáhnout ho.