persy

Ako zrusit zvyraznenie ikon na ploche?

Vsetky ikony na obrazovke su zvyraznene na modrom podklade,ako sa da odstranit iba toto zvyraznenie,nechcem ikony odstranit,iba zrusit ich zvyraznenie v tmavomodrom ramceku,tak ako to bolo povodne,tento stav trva 2 dni, ani restart PC nepomohol,zatial mi vase odpovede nepomohli.

Nejlepší odpověď
rynek878

tak zkuste ještě toto,
Tento počítač> Vlastnosti>Up­řesnit>Výkon>Nas­tavení>Vizuál­ní efekty označit volbu Použít stíny popisků ikon na ploše.
Označit také Použít vizuální styly na okna a tlačítka

Pravým tlačítkem myši kliknout na plochu – Vlastnosti – Plocha – Vlastní nastavení plochy – Web – a zde by neměly být žádné webové stránky zobrazeny, jen aktuální domovská stránka
Dole nesmí být označeno Uzamknout položky na ploše. Mělo by to fungovat .

Další odpovědi
GangstaHelper

Není to zvýraznění, slouží to k tomu, aby bylo možné přečíst texty ikon, pokud je tapeta světlá.

S příchodem Windows XP je to nahrazeno tmavým stínem příjemnějším pro oči, ten vy tam ale nemáte.

Rynek Vám radil:
„pravým na Tento počítač- vlastnosti- upřesnit, výkon- nastavení- odškrtnout- použít stíny popisků ikon na ploše.“

Místo odškrtnutí musíte volbu ale ZAŠKRTNOUT.

Ujistěte se také, že máte nastavenu grafickou kartu na 32 bitovou barevnou hloubku.