Avatar uživatele
led

Ako tu môže užívateľ opraviť svoju otázku (bez prispenia admina), ak už má vyčerpanú aj možnosť doplniť otázku?

vysvetlenie: už viackrát som si všimla otázku, ktorá bola už doplnená doplnkom, ako sa po istom čase zmenil jej text. Naposledy sa to stalo dnes.
Zaujíma ma nie „kto, prečo a čo“ ale ako je to technicky možné, ako si môžem svoju otázku opraviť, ak nemám administrátorské práva a admina nežiadam o opravu. Nie osobne také niečo nerobím, ale zaujíma ma práve tá technika opravy, úpravy.
Doplňuji:
Ďakujem adminovi za jeho návrh na riešenie, no moja otázka znela práve k vylúčenia admina z takejto operácie pretože,
v konrétnom prípade autor takejto úpravy sa v diskuzii sám priznáva k autorstvu, teda nie za pomoci admina.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, ivzez, Quimby, zzzzz, Funna, gagaga, Lurius před 3500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já myslím, že bez admina to nejde. Na některé členy ale admin reaguje, v poslení době mi vždy odpoví.

Nikdy jsem ho ale nežádala o opravu chyb, na chyby já dlabu:-))) Jen spolu konzultujeme smazané odpovědi:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Pokud si přejete opravit otázku, neváhejte napsat na info@odpovedi.cz, rádi Vám vyhovíme.

Text některých otázek je upravován tak, aby vyhovoval pravidlům serveru – převážně není vůbec položena otázka. Snažíme se takto udržet přehlednost serveru a neodradit uživatele mazáním nevyhovujících otázek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

mě by spíš zajímalo, jestli krom těch, co maj na starosti tu korekturu, tady chodí i někdo jinej ..kromě mě
Doplňuji:
..a kromě zjentka

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Podrobný postup:

  1. naučit se hackerství
  2. najít bezpečnostní díru
  3. hacknout to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Admin odpověděl dle mého názoru zcela jasně a srozumitelně, nebudu proto opisovat.

Proto nechápu, z jakého důvodu máte stále ještě nějaké nejasnosti, nebo oč vám vlastně jde 😁 Snad jen o hádání, dokazování neschopnosti jinému a přitom jsem se vážená k ničemu jak uvádíte nepřiznal (viz diskusi zmíněné otázky). Možná právě vám to mysli trochu ‚jinak‘ 😉.
Pokud vám stále ještě něco není jasné, ptejte se proto (i ostatní) admina. Lidem, kteří míní mít pravdu za každou cenu něco vysvětlovat, mne totiž nebaví 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

www, ďakujem za vašu odpoveď, ktorá mi potrebnú informáciu vysvetlila.

před 3500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ide o http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-zdejsi-uzivatele-neustale-divi-kdyz-vice-v-doplneni#discussion

před 3500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek, do profilu si doplňte taky slová „oblíbené prádlo: trenýrky naplněné humorem“ :)

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

děkuji za radu, ale né ..to by bylo příliš vtipné

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek