led

Ako tu môže užívateľ opraviť svoju otázku (bez prispenia admina), ak už má vyčerpanú aj možnosť doplniť otázku?

vysvetlenie: už viackrát som si všimla otázku, ktorá bola už doplnená doplnkom, ako sa po istom čase zmenil jej text. Naposledy sa to stalo dnes.
Zaujíma ma nie „kto, prečo a čo“ ale ako je to technicky možné, ako si môžem svoju otázku opraviť, ak nemám administrátorské práva a admina nežiadam o opravu. Nie osobne také niečo nerobím, ale zaujíma ma práve tá technika opravy, úpravy.
Doplňuji:
Ďakujem adminovi za jeho návrh na riešenie, no moja otázka znela práve k vylúčenia admina z takejto operácie pretože,
v konrétnom prípade autor takejto úpravy sa v diskuzii sám priznáva k autorstvu, teda nie za pomoci admina.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já myslím, že bez admina to nejde. Na některé členy ale admin reaguje, v poslení době mi vždy odpoví.

Nikdy jsem ho ale nežádala o opravu chyb, na chyby já dlabu:-))) Jen spolu konzultujeme smazané odpovědi:-)

Další odpovědi
Odpovědi.cz

Pokud si přejete opravit otázku, neváhejte napsat na info@odpovedi.cz, rádi Vám vyhovíme.

Text některých otázek je upravován tak, aby vyhovoval pravidlům serveru – převážně není vůbec položena otázka. Snažíme se takto udržet přehlednost serveru a neodradit uživatele mazáním nevyhovujících otázek.

zjentek

mě by spíš zajímalo, jestli krom těch, co maj na starosti tu korekturu, tady chodí i někdo jinej ..kromě mě
Doplňuji:
..a kromě zjentka

klumprt

Podrobný postup:

  1. naučit se hackerství
  2. najít bezpečnostní díru
  3. hacknout to

www

Admin odpověděl dle mého názoru zcela jasně a srozumitelně, nebudu proto opisovat.

Proto nechápu, z jakého důvodu máte stále ještě nějaké nejasnosti, nebo oč vám vlastně jde 😁 Snad jen o hádání, dokazování neschopnosti jinému a přitom jsem se vážená k ničemu jak uvádíte nepřiznal (viz diskusi zmíněné otázky). Možná právě vám to mysli trochu ‚jinak‘ 😉.
Pokud vám stále ještě něco není jasné, ptejte se proto (i ostatní) admina. Lidem, kteří míní mít pravdu za každou cenu něco vysvětlovat, mne totiž nebaví 🙂

led

www, ďakujem za vašu odpoveď, ktorá mi potrebnú informáciu vysvetlila.

led

ide o http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-zdejsi-uzivatele-neustale-divi-kdyz-vice-v-doplneni#discussion

led

zjentek, do profilu si doplňte taky slová „oblíbené prádlo: trenýrky naplněné humorem“ :)

zjentek

děkuji za radu, ale né ..to by bylo příliš vtipné