AnonymMouse

Jak v příkazovém řádku nastavit komentář k shutdown?

Jak to napsat? Je zde: shutdown -r -c „komentář“ -t 20, ale netuším jak tam ten komentář napsat

Odpovědi
cochee

Je to přece jenom komentář, nic víc, počítač ti z toho neexploduje 🙂 Takže si nastav čas dvacet sekund, do komentáře napiš „Tato stanice se za dvacet sekund sama zničí“ a pozoruj, co se stane 😉

ixpektix

nevím co máš v PC za duchy, ale příkaz jsem vyzkoušel, máš ho napsaný správně, ta zpráva by ti měla vyskočit v okně v pravo dole (na liště jak je čas)

předpokládám že máš windows 😉

pokud by jsi chtěl, ale okno ve kterém by jsi musel třeba zmáčknout na OK nebo STORNO tak to už v CMD bude těžší, jde to udělat třeba v notepadu (viz youtube mrkni tam)

AnonymMouse

Jo už to jede :)