Human

Ako sa správne píše názov skladieb/pesničiek?

Zdravim,
ktory z tychto sposobov je spravne napisany?

Interpret1 feat. Interpret2 – Názov (napr. Clean Bandit feat. Jess Glynne – Real Love)
Interpret1 – Názov feat. Interpret2 (napr. Clean Bandit – Real Love feat. Jess Glynne)

Odpovědi
arygnoc

pesnička (rok, text, hudba, premiéra, interpret, interpret 2, iné [napr. filmová pieseň, muzikálová pieseň, …], nosiče [rok vydania, vydavateľ (produkcia), formát], klip (a zasa rok, produkcia, štúdio, réžia, kamera, …), …).

ale:
všetko záleží na radení (podľa názvu, pesničky, textára, skladateľa, interpreta, u nosičov vydavateľa – a iných kritérií) databázy – tzv. kritérií.
univerzálny kľúč neexistuje.

;-Q