ako sa odlisuju samec slimaka zahradneho od samicky ????

hdhdkdhodhlog­fdfidfgjkd
odpovedat!!!!

Nejlepší odpověď
Džanička

Nerozlišují se nijak,všichni slimáci jsou hermafroditi,tudíž mají ženské i mužské pohlavní buňky,takže ať dáš k sobě jakékoliv dva k sobě,tak se spolu spáří.

Další odpovědi
kenyrts

Slimáci druhu slimák popelavý jsou hermafroditi, tzn. že jejich pohlavní žláza je obojetná. Jedna část produkuje spermie a druhá vajíčka. Při páření většinou funguje jeden jedinec jako samec a druhý jako samice.
viz link:

Zdroj: http://www.mo­llusca.cz/mala­kologie/Limax­.htm

panenka

nijak se nerozlišují protože mají pohlavý stejné

vilma

Samička má hezčí voči.Ha,ha.Né, vopravdu,ti nademnou mají pravdu.
Jájina