Avatar uživatele
persy

Ako sa dá zväčšiť do pôvodnej veľkosti celá mail.schránka na seznam.cz v prohlížeči,,Fi­refox,,?

Mail.schr.na,,sez­nam.cz,,v proh­lížeči,,Explo­rer,,je v 100% veľkosti,tá istá mail.schr.na,,Fi­refox,,sa sama znenšila,nevi­em,prečo.Ako ju dať do tej istej veľkosti,ako na,,Explorer,,­.Myslím veľkosť celej mail.schránky nie do kapacity,ale veľkosť:písaného textu,štítkov,o­doslané,prija­té,archiv atd.Proste celé sa mi to zmenšilo na všetkom sú menšie písmená,ikony i celý vzhľad.Nieje tu možnosť upraviť na %

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, jirkajirka před 4041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

CTRL + kolečko na myši a tím pohybuj nahoru..
Doplňuji:
já si to upravuju takto podle
očí, jak je mám unavené :))

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?persy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Nástroje-možnosti internetu -obsah-výchozí písmo-velikost nastav 18 nebo jak velké chceš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
M.

Čte se to po tobě šíleně, musela jsem to napsat. :D

před 4041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
persy

Omlúvam sa,som,,Čechos­lovák,,po rodičoch.Veškeré vzdelanie som absolvoval na Slovensku.I keď žijem v ČR trvalo od 83 roku,netrúfam si na českú gramatiku,hovorové slovo v pohode.Peter.

před 4041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Ale však piš slovensky, my ti (většina) rozumíme 🙂

před 4041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
M.

O to nejde, tohle přečtu, ale jsou děsné ty čárky. :D Za tečkou či čárkou se píše mezera, uvozovky se píšou prvně dole a pak nahoře, většina lidí je píše jen tak nahoře, když jsem to četla, tak jsem nevěděla, jestli tam máš čárku a ujela ti ruka nebo píšeš uvozovky :D :)

před 4041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
persy

To máš pravdu,ale nakoniec to splnilo svoj účel.Ďakujem vám všetkým za pomoc,ľudia si majú pomáhať,je môj názor.Nebýva to na tomto webe bežné,ale prezradím,že na budúci týždeň mi bude,,56,,ovšem s,,klukovskou duší,,Prajem všetkým fajn život. Jeden Peter 🙂

před 4039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek