persy

Ako poslať množstvo smailíkov naraz,bez toho,aby sa každý musel jednotlivo,,vy­ťukávať?

Niekoľko násobné poslanie smajlíka v jednom riadku naraz.,,Ja viem,,dětinská otázka,,ďakujem.

Nejlepší odpověď
Bedy

Co Vás k tomu vede? Osobně tohle nemám rád, kdžy mi něco takovýho přijde.
Jinak si vyberte (zamodřete) jednoho smajlíka, stiskněte Ctrl+C a pak už jen vkládejte přes Ctrl+V. Pro zvýšení rychlosti jich pak třeba vyberte 5–10 najednou, abyste je vkládal rychleji.

Další odpovědi
badisko

Zalezi natom kam …pokud jde o klasicleho smailika napr ..tohoto 🙂…tak si jich muzes napriklad v Oprede udelat par do poznamek ..a pak jen oznacit a pretahnout k textu…budes jich tam nit pet tak se ti hned najednou objevi 5 smailiku …:D to je jedna z moznasti…

huxa

Koupit si myš/klávesnici s makro klávesy a nastavit si to tam, určitě existuje i nějaký software, který ti toto dá na obrazovku.

persy

Ďakujem,moc to nepoužívam,len ma to zaujímalo,ako sa to robí 🙂