Štefan Konya

Ako mam vymazať históriu v počítači ?

Ako mam vymazať posledné aktivity na počítači? aby mi tam cudzí človek nič nenašiel? Na internete si viem vymazať históriu. Ale ja potrebujem v počítači všetko zmazať

Nejlepší odpověď
aliendrone

To je prakticky vyloučeno, pokud máš W10 nebo 11. Systém je mnohonásobně jištěn, přičemž část toho je zcela MIMO tvůj dosah (na serverech MS). K čemu myslíš že je dobrej One Drive, pro „blaho uživatelů“? :D :D :D

To, co můžeš udělat ty je, že použiješ nějakou Wipe utilitu (několikanásobně přepíše HDD) a odstranit VŠECHNY diskové oddíly, znovu vytvořit a naformátovat. Nezapomeň, že widle disponují i skrytou komprimovanou partition (běžně nedostupnou), která je čím dál tím větší. Doba, kdy si jako v XP vystačily s 8MB nebo jako W7 se 100MB je dáááávno pryč. :(

Dokonce pokud použiješ při následné reinstalaci jiný ProductKey tě widle poznají třeba podle serial number motherboardu a síťového adaptéru. Tudíž před chlupatejma se NESCHOVÁŠ, mají k dispozici mnohem mocnější nástroje a prostředky, než ty. Takových „chytráků“ už bylo, kteří si mysleli, že mají šifrování, anonymní klid a vůbec kdesi cosi, než jim benga na PC vyšťarala dětské porno apod. ;) :D :D

Další odpovědi
Filip84

No, pokud je tam Windows 10 (proč jsi to nenapsal!? My tady nejsme věštírna!), tak Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Obnovení > Obnovit počítač do továrního nastavení.

Nebo přeinstalovat celý systém a programy.

Jiná cesta není.

alik360

Pokud myslíš vymazat weby na které ses díval například na chromu tak si otevři chrom klikni ctrl + h a vyskočí na tebe historie v levém horním rohu by si měl mít tři nápisy historie Chromu, Karty z ostatních zařízení a Vymazat údaje o prohlížení klikni na to Vymazat údaje o prohlížení tam už si nastavíš jestli chceš smazat hodinu či všechno v historii. Doporučuju pokud chceš smazat jen ty weby v historii dát v Rozšířené nastavení Historie procházení. Jen upozorňuju že pořád budou na serverech, ale v počítači je neuvidíš. A omlouvám se za pravopis.

Filip84

alik: „Na internete si viem vymazať históriu. Ale ja potrebujem v počítači všetko zmazať.“

Volně přeloženo:

Historii na internetu si umím vymazat. Nicméně, potřebuji v počítači smazat všecko.

Odpovídáš mu, tedy, na něco, na co se neptá.