Vlk Tomba

Ako má te rádi vlky ????

Doplňuji:
já vela

odkaz :http://www.you­tube.com/watch?v=jdPQSY_­dT9U&context=C4ac8027AD­vjVQa1PpcFPba­ikbQVGOLE8Rro28w3Uw­QGK2rPRZgZ0=

Nejlepší odpověď
Drap

Já taky, asi nejoblíbenější zvířata.

Další odpovědi
Damiana

Moc se mi líbí, ale jen zvířata. 🙂

SonsyMite

Vlky mám nejradši :)

kapka

Ano, mám ráda vlky, vedle dalších zvířat. Dokonce jsem je viděla ve volné přírodě, v Asii, pluli jsme na nafukovací kanoi po řece, to pro ně bylo něco neobvyklého, tak zvědavě koukali, co to je, jakmile si uvědomili, že v lodi sedí lidé, tak utekli. Stihla jsem i fotku toho nejzvědavějšího nebo možná s nejdelším vedením. 🙂 Ale je na ní dost malej, takovej šedivej flek.
No zážitek to byl, to se jen tak každým určitě nepoštěstí.

gepik

Nevím. Vlka jsem ještě nejedl, možná bude hodně do zvěžiny a podobný psovi. cha

Rocker

Vlky mám moc rád,i když jsem ještě žádného nepotkal:-)Jsou velice inteligentní a lidi je považují za symbol svobody a volnosti.