misicka2310

Ahojjjjjjjjjjjjj

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli je vhodné jít dnes na krytý bazén mám sice 1 den po druhem termínu myslíte že bych mohla s přítelem jít děkuji za odpověd a chtěla bych se zeptat jestli bazen či plaváni v těhot.. pomáha od bolesti zad děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já souhlasím s afro.minervou. Do vody nechoď!!!! Nikdy nevíš kdy ti ta plodová voda praskne. Můžeš to čekat každou chvíli, zvlášť když už jsi jeden den po termínu. Až se ti miminko narodí, můžete společně chodit na kurzy plavání pro miminka. ;o)

Další odpovědi
afro.minerva

Tak to nechoď. Nemůžeš vědět kdy a jestli ti praskne voda a pak by se ti tam mohlo něco dostat. Tohle je opravdu hodně špatný nápad. Pokud už jsi po termínu, tak se čeká porod doslova každou hodinu. Musíš zůstat v klidu a čekat na porod. Plavat můžeš až ti zkončí očistky klidně můžeš chodit i na plavání s miminky. Plavání ti neuteče a teď na to opravdu není čas.

panenka

plavání v těhotenství pomáhá při bolestech zad ale v takovém vysokém stádiu těhotenství se už nedoporučuje.