smoulinkaq

Jak využít 7 dní zdarma na VOYO bez zadání platební karty?

AHOJ TADY NA PC JE ZDARMA NA7.DNI VOyo ale pak mě to přesměrujuje až mi to skonči na platebni kartu ale ja to chci jen využit jen tych 7.dni zdarma a nechci ho dele využivat,poradi mi někdo?

Nejlepší odpověď
Mravenec

No to máš smůlu Šmoulinko. Ta nabídka je taková, aby přitáhli nové klienty a ne rozdávali týden zdarma. A zároveň aby je lidé nevzali na hůl.

Řešení je jednoduché, zadáš kartu, užíváš si týden zdarma a po týdnu se ti strhne peníz. Nebo můžeš členství na přelomu 6/7. dne přerušit a nestrhne se nic.

Další odpovědi
iceT

Zdarma to není, těch 7 dní je za 1 korunu. Po uplynutí 7 dní si Voyo samo strhne platbu na další měsíc. Pokud se tomu chceš vyhnout, buď si registraci ani nezakládej, nebo po 7 dnech registraci zruš.
Také je varianta, že pokud nemáš na účtu dostatek financí, oni tě budou urgovat sami, a po několika neúspěšných pokusech ta registrace zanikne, nebo ji Voyo zruší samo.