Illines

Ahoj,proc nam je stale vnucovano,mediami a rozhovory z nejsvetejsich?

A sami nemaji ani paru,ze o cem hovori??
Doplňuji:
Skoda,vsichni znaji pravdu-jen ja jsem asi mimo,to o vlade,je mi zahadne ze vse znate?Asi tak nejak,vidite do hloubky ci do dalky?

Nejlepší odpověď
pl4toon

Něco na tom bude, protože ani já netuším o čem hovoříš.
Doplňuji:
Děvče, nikdo neví všechno. Ale když se sejde na jednom místě u jednoho problému více dospělých lidí, co už mají něco za sebou, tak se řešení či příčiny většinou dopátrají. Nebo alespoň vymyslí způsob či směr, jak k řešení dojít.
Tvůj dotaz je v sekci Právo a zákony, takže tuším, že sis právě postěžovala na to, jak nám ostatní vnucují svůj způsob života? Na množství zákonů, které nám říkají co můžeme a nemůžeme? No nic není dokonalé, ne každému to nutně musí vyhovovat. Ale nic lepšího zatím nemáme. Si představ tu anarchii a bordel, násilí a krutosti, které by se odehrávaly, kdyby toto nebylo. Nevládl by rozum, ale zvířecí pudy v nás, právo silnějšího by bylo postaveno nad vše ostatní.

Další odpovědi
led

Je to jednoduché.
„Neviem, o čom je otázka, ale je úžasná“
Médiá potrebujú adresáta, najsvätejší tak isto potrebujú obdivovateľa. A prečo práve tieto rozhovory s najsvätejším, ktorí ´nemaji ani paru,ze o cem hovori´? Najlepšie podať svoje vidiny zahmlením skutočnosti, nie je dôležité prezentovať pravdu, tú predsa poznajú všetci, ale ukázať čosi nejestvujúce, neskutočné, hraničiace s divom, to dokážu práve len tí naj… mnoho slovami povedať ´viem, že nič neviem´ a presvedčiť všetkých o opaku. To dokážu len tí najväčší iluzionisti.
Tak splnila som požiadavku médií na vyplnenie prázdneho priestoru o 100 slovách a idem si pre honorár. Nerozumiete mi? Nevadí…

Bičiště

Je to o umění ovládat masy, o vymývání mozků,o tom jak udělat z lidí poslušné beránky bez vlastního názoru. Skupina která nás ovládá nepotřebuje lidi s vlastním názorem, lidi vzdělané. Zabedněncům se lépe vládne.

olm

zcela spravne potrebujes z rozhovoru a medii citit pozitivni energii
koukni na tento odkaz
http://vesmirni-lide.webnode.cz/ves­mirane-lide-z-kosmu/

led

ad Illines,
myslím, že moja malá ukážka, ako a prečo sa to robí práve takto, vám bude stačiť.
Treba si uvedomiť, že aj médiá musia žiť a k tomu potrebujú uverejňovať, žiaľ aj prázdne reči. Čím viac ľudí to číta, tým rýchlejšie sa to roznesie medzi ľudí a oni, keď už to počujú od viacerých, sú náchylní aj tomu veľkoprázdnemu prejavu uveriť. Well, tak sa robí politika!