Avatar uživatele
Illines

Ahoj,proc nam je stale vnucovano,mediami a rozhovory z nejsvetejsich?

A sami nemaji ani paru,ze o cem hovori??
Doplňuji:
Skoda,vsichni znaji pravdu-jen ja jsem asi mimo,to o vlade,je mi zahadne ze vse znate?Asi tak nejak,vidite do hloubky ci do dalky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah před 3981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pl4toon

Něco na tom bude, protože ani já netuším o čem hovoříš.
Doplňuji:
Děvče, nikdo neví všechno. Ale když se sejde na jednom místě u jednoho problému více dospělých lidí, co už mají něco za sebou, tak se řešení či příčiny většinou dopátrají. Nebo alespoň vymyslí způsob či směr, jak k řešení dojít.
Tvůj dotaz je v sekci Právo a zákony, takže tuším, že sis právě postěžovala na to, jak nám ostatní vnucují svůj způsob života? Na množství zákonů, které nám říkají co můžeme a nemůžeme? No nic není dokonalé, ne každému to nutně musí vyhovovat. Ale nic lepšího zatím nemáme. Si představ tu anarchii a bordel, násilí a krutosti, které by se odehrávaly, kdyby toto nebylo. Nevládl by rozum, ale zvířecí pudy v nás, právo silnějšího by bylo postaveno nad vše ostatní.

Upravil/a: pl4toon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to jednoduché.
„Neviem, o čom je otázka, ale je úžasná“
Médiá potrebujú adresáta, najsvätejší tak isto potrebujú obdivovateľa. A prečo práve tieto rozhovory s najsvätejším, ktorí ´nemaji ani paru,ze o cem hovori´? Najlepšie podať svoje vidiny zahmlením skutočnosti, nie je dôležité prezentovať pravdu, tú predsa poznajú všetci, ale ukázať čosi nejestvujúce, neskutočné, hraničiace s divom, to dokážu práve len tí naj… mnoho slovami povedať ´viem, že nič neviem´ a presvedčiť všetkých o opaku. To dokážu len tí najväčší iluzionisti.
Tak splnila som požiadavku médií na vyplnenie prázdneho priestoru o 100 slovách a idem si pre honorár. Nerozumiete mi? Nevadí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bičiště

Je to o umění ovládat masy, o vymývání mozků,o tom jak udělat z lidí poslušné beránky bez vlastního názoru. Skupina která nás ovládá nepotřebuje lidi s vlastním názorem, lidi vzdělané. Zabedněncům se lépe vládne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olm

zcela spravne potrebujes z rozhovoru a medii citit pozitivni energii
koukni na tento odkaz
http://vesmirni-lide.webnode.cz/ves­mirane-lide-z-kosmu/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

ad Illines,
myslím, že moja malá ukážka, ako a prečo sa to robí práve takto, vám bude stačiť.
Treba si uvedomiť, že aj médiá musia žiť a k tomu potrebujú uverejňovať, žiaľ aj prázdne reči. Čím viac ľudí to číta, tým rýchlejšie sa to roznesie medzi ľudí a oni, keď už to počujú od viacerých, sú náchylní aj tomu veľkoprázdnemu prejavu uveriť. Well, tak sa robí politika!

před 3980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek