amanter

Při pokusu otevření stránky se mi ukáže v antiviru následující hláška (viz popis otázky). Poradíte, co s tím?

Ahoj, při pokusu otevření stránky se mi ukáže v antiviru následující hláška: „Webový štít Avastu zablokoval přístup na tuto stránku, protože následující certifikát je neplatný: ssl334328.clou­dflaressl.com­.“ Nechápu, že mi to dělá jen u jediné stránky, a to HC Olomouc. Díky

Odpovědi
ivzez

Myslíte tenhle web http://www.hc-olomouc.cz/ ?

Mně se zobrazuje normálně. Zkuste povolit výjimku.

Mravenec

Když Avas blbne, někdy je dobrý ho třeba na 10min. vypnout, pokud nestahuješ, nic by se stát nemělo.

Pro další : Problém jsem vyřešili v soukromé zprávě, nyní to již prý funguje.

arygnoc

jedná sa o bezdôvodné obviňovanie avastu.

chyba je na strane správcu servera poskytujúceho hosting, má bordel v certifikátoch.

je iba na vás, či takýmto nezodpovedným serverom dôverujete, sú totiž ľahko napadnuteľné – a tým pádom i váš počítač.

avast vás vároval v duchu svojej funkcie.

😉