Acer

Ahoj potřebuji pomoc s telefonem samsung galaxi miny s google play neukazují se mi obrázky toho co stahuji.

Jednuduše chci stáhnout například nějakou hru a našítají se obrázy k té hře abych lépe poznal o jakou hru se jedná někdy je k té hře i video ale mě se ukáže nelze načíst skusit znovu ale když to dám přád to nejde a vždy mi to šlo je to zničeho nic jenmě napadlo že je to jinouwifi ale to asi ne předem děkuji za pomoc a omlouvám se za pravopis.

Odpovědi
anonym

Pokud hra využívá moderní technologie jako je HTML5 (canvas) nebo WebGL tak to vám v mobilu nepůjde. Pokud jde o něco jiného zkuste vymazat v prohlížeči Cache popř. cookies. Pokud ani to nepomůže uvažujte o reinstalaci prohlížeče.