HOMER

Ahoj,nevíte co je s aukrem?

Už asi hodinu mi nejdou načíst stránky aukro.cz,nefunguje i vám?Děkuji.
Doplňuji:
Lituji prodejce,kterým právě končí aukce.Aukce nejdou rozkliknout,takže nikdo nemůže přihodit.Jsem zvědavý,jak bude tohle aukro řešit,až budou kupující požadovat dodání předmětů za směšné ceny,a udělovat negativy…

Nejlepší odpověď
dědapetr

sdělení Aukra
Technické úpravy

Práve prebiehajú technické úpravy. Aukcie končiace v tomto časovom rozmedzí budú predĺžené o 24 hodín.
Technická výluka prebieha za účelom zvýšenia komfortu a bezpečnosti na portal Aukro.
Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Aukro tím
http://aukro.cz/

Další odpovědi
baghira

Nejde.
No tak mají výpadek, to se stává, je to jen technika.

Drap

taky mě nejde

WeeBear

Výpadek
Chtěla jsem se tam te´d taky kouknout a nenajíždí mi, snad to už večer bude v pořádku.
Doplňuji:
No nic.. Mně už najelo. :)

arygnoc

hm, nejde.

casey

Aukro nebezi, ale prodejci se nemuseji bat. Pisou, ze:

Aukce končící v tomto časovém rozmezí budou prodlouženy o 24 hodin.

KanijMarek

No, to je u Aukra normální.
Odklep jede bez problémů.

Zdroj: www.odklepnuto.cz

HOMER

Jo,teď už ano,ale tak půl hodiny to běželo,ale nešlo rozkliknout aukce..