smoulinkaq

Ahoj mam tv gogen a když ji zapnu je černy obraz a novu kupit nechci mužete mi poradit?

už je dost stara ma 5.let

Odpovědi
df

zkus youtube.com, stačí napsat televize černý obraz, nebo tv black screen a je

elkon

Příště si kup pořádnou televizi.

Pepa25

Ahoj připoj antenu

cochee

Někdy je nedopatřením přepnuto na jiný zdroj signálu. Je třeba to příslušným tlačítkem přepnout zpět. Nevíme, jestli tvoje TV už umí DVB-T2 a tudíž má být přepnuto na anténní vstup, anebo potřebuje set-top box, to by asi měla být přepnuta na správný HDMI vstup.