smoulinkaq

Ahoj existuje naka nabiječka ke ULTRA SONIC s koncem usb do zasuvky v kuchyni? a jak se přistroj nabiji?

Odpovědi
seraphico

Neexistuje, protože to není na nabíjení. Pro použití je potřeba mít výrobek neustále připojený k síti.

Zdroj: https://www.fa­labella.com/fa­labella-cl/product/113209186/­Mini-Lavadora-Portatil-Turbina-Ultrasonica-UsB/113209187

Roman71

Napájení výrobku 5V=/6W.. Spotřeba 1.2A, takže by se to dalo napájet „v terénu“ z powerbanky s portem 5V/2A, tu nabíjet lze. Takže powerbanka může posloužit jako nezávislý napájecí zdroj.