Teeny

Ahoj dá se zhubnou pomoci 30 shred od Jillian?

Cvičím 30 shred od Jillian a skáču 1000× přes švihadlo. Dá se timto zhubnout? Za jak dlouho půjdou vidět změny? Piju jen vodu a občas zelený čaj. Snažím se jíst 5 denně a zdravě. Občas se neuhlídám a dám si i něco sladkýho.. Vadí to moc?? Děkuji.. :)

Odpovědi
www

Pokud máš vyrovnaný příjem a výdej energie, nepotřebuješ žádnou dietu.
Zkušenosti s tímto programem najdeš ve zdroji.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=30+sh­red+od+Jillian&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Nely.P

No jak to popisuješ tak ano měla by to pomoci 🙂 ale a tím švihadlem opatrně…

nutrimax.cz

Ano, dá se tím zhubnout. Na podporu hubnutí doporučuji zařadit spalovače tuku jako doplněk stravy http://www.nu­trimax.cz/spa­lovace-tuku/. Např. zelený čaj je velmi dobrý stimulační spalovač tuku a je vhodné ho pít.

Zdroj: http://www.nu­trimax.cz/spa­lovace-tuku/

Luckavokaco

Hej taky to dělam :D ještě jsme si k tomu koupila tohle: www.zelenakava-nahubnuti.cz tak uvidíme jestli pomůže :D

Teeny

Děkuju.. jen proč opatrně?