Mirek97

Pomůžou mi v hubnutí spalovače tuků?

Zdravím fitnessáci,

máte někdo zkušenost se spalovači tuků? Nedávno na mě vyběhla Facebook reklama na tohle srovnání nejlepších spalovačů tuků ( https://www.svet­fitness.cz/nej­lepsi-spalovace-tuku/ ), ovšem nejdříve se s vámi chci poradit, zda vůbec tyhle spalovače mají smysl.

Má cenu do toho investovat? Jak moc velký podíl na hubnutí to má? Předem děkuji,
Mirek

Nejlepší odpověď
Kepler

Já takovým těm produktům nevěřím, je to asi stejný nesmysl, jako dřív magnetické náramky. Viděl jsem zázraky jako „tukožroutská polévka, nebo "tukožroutská zeleninová směs“ (která se jako zmrazená prodává dnes). Prostě vydělávání na úkor lidské blbosti. Už jenom ten název „spalovače tuků“ mě nadzvedává. Tuky se když tak metabolizují.

Další odpovědi
aliendrone

Tohle tu už je od dob císařpána. ZARUČENÉ VÝSLEDKY!!! Nafukovače koz/prodlužovače pinďourů/spalovače tuků/zefektivňovače myšlení… – samozřejmě vše až po „pár týdnech/měsících pravidelné konzumace!!!“ ;) :D :D)

Nemělo by to být škodlivé, ale účinky budou zcela jistě POD hranicí klinického ověření (jakkoliv se ho reklama velkohubě dovolává)! Poslední takový zázračný lék, který si vybavuji se jmenoval Herba-life, bylo to tu prakticky hned po „sametové tragifrašce“. Tenkrát to stálo jako průměrná výplata a lidí se nachytalo LOL! A stejně jsou pořád obézní – takže co myslíš, funguje to OPRAVDU? ;) :)

Já znám jen jediný skutečně efektivní chem. prostředek, po kterém zhubeš. Jsou to budivé aminy, jejich různé deriváty > benzedrin, pervitin atd. Na účinnost si jistě NEBUDEŠ stěžovat. No a na vedlejší účinky TAKÉ NE, pokud jde o jejich míru! ;) :D :D Přeji příjemnou odvykačku, xixixi!!! ;)

Antonka

No já to občas použiji, ale mám svého fitness trenéra a ten mi dává zabrat takže si myslím, že nepotřebuji takové věci.

Cizecek.M

Ahoj, jak se prosím užívá? A je to na dlouhodobé užívání nebo jen při obtížích?

XenieRo

No, ne… Ty jsou dobre, kdyz vydatne cvicich… tak mozna… ale jinak je to na nic… Na hubnutí vám pomůže to, aby vám dobře fungoval metabolismus! Bez toho se hubnutí nepodaří.

GabulkaA

No a co na to správné fungování metabolismu ty bereš? :)

Vercule

Koukala ses na ten doplněk stravy simplebiotix? Ten je vynikající :) Já s ním mám výbornou zkušenost.

Lurenka

Četla jsem docela dost zajímavých a pozitivních recenzí na doplněk stravy https://www.sim­plebiotix.cz/. Máte s ním některá zkušenosti? Díky moc.

SuzanKa

Taky ten simplebiotix. Ale musím teda říct, že jsem si koupila, až co jsem tady našla info a doporučení. A za to moc děkuji. Cítím se zase moc fajn :)

GabulkaA

Jojo, je to tak. Sama jsem si to zjistila. Pořád se mi nedařilo… Pak jsem si koupila na regeneraci organicmu simplebiotix a bylo vymalováno. Ten mi pomohl, tělo funguje, jak má, a hubnutí jde samo.

Kikulinka85

Jak on vlastně funguje? Nebo teda spíš na co cílí?

Sil123

Já cvičím a používám Piperin forte (https://www.bio-detox.cz/cz-detail-962395-piperin-premium-forte-20mg-120tbl.html) a L-carnitine (https://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446218-0-l-carnitine-150000.html). U mě to docela funguje, ale mám omezený i kalorický příjem. Myslím, že jako doplňek dobrý, ale bez cvičení a stravy celkem zbytečné