Vally vojtká

Ahoj, chtěla bych si koupit koně, ale nevím jaké plemeno. Jezdím už 4 roky , jezdila jsem moc plemen a tak nevím. Dík

Odpovědi
anonym

Jezdit „už“ čtyři roky "moc " plemen a nevědět které si zvolit? Děláš si srandu, viď?
Poraď se se svým trenérem a účtem v bance! Jen tvůj trenér může odhadnout,
k jakému ježdění se hodíš, dokáže ti vysvětlit, že s norikem např. ve sportu neuspěješ .Tvoje finanční možnosti jsou také důležitým faktorem.
Když si někdo normální a hlavně zodpovědný chce koupit koně, zpravidla
se nespoléhá na rady nějaké laické poradny.

Drap

Nikdo z nás neví, co jezdíš, jaké máš podmínky a jaké nároky, takže ti nikdo z nás nedokáže odpovědět. Pokud jsi jezdila hodně plemen, tak už sama dokážeš vybrat.
Pokud bych já kupoval koně, tak bych volil Apalusu

baryyk500

jde o to co jsi jezdila jestli jsi jezdila parkur tak bude dobrý český teplokrevnik.pokud drezuru tak jde o koně který má měkký dopad čili skoro každý.pokud dostihy tak je nejlepší anglický plnokrevnik .

Krakis

Já bych nejraději Araba.Apropó-kde jsi na něj vzala ?

bubletea

baryyk500 má pravdu souhlasím s ní

bluehorse

Nezáleží ani tak na plemeni.Hlavně si musíte rozumět

anonym

Když už někdo z laiků chce radit, měl by alespoň vědět, jak se píše název plemene „Appaloosa“, nehledě k tomu, že není v Evropě uznané, využívá se spíše na western a dovoz z Ameriky je extrémně náročný nejen finančně, ale i legislativně a administrativně.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ap­paloosa