Ahoj chtěl bych se zeptat:Když posiluju. Jak mám užívat kreatin před jídlem nebo poněm? Děkuji za odpověd mário

Odpovědi
casey

Uziti kreatinu nesouvisi ani tak s jidlem jako s cvicenim. Uziva pred a po treninku cca. 30–45min. Kombinovat je vhodny se sacharidy, BCAA (aminokyseliny) pripadne i glutaminem. Idealni je kreatin uzivat po dobu 4–6 tydnu, pak na stejnou dobu vysadit a pokracovat.

iceT

Zrovna včera jsem měla otevřenou jednu stránku s nabídkou kreatinu,a tam psali,že se užívá asi dvě hodiny po cvičení.Moc tomu nerozumím,můj chlap se docela divil,proč tak divně,ale jestli to taky nezáleží jak u kterého výrobce…

mosoj

Vy užíváte kreatin, tak po cvičení. podporuje růst svalové hmoty. Karnitin na podporu spalování tuků před cvičením!!