koník.

Co užívat pro podporu růstu svalů?

V dnešním světě se těchto prášků prodává opravdu mnoho a já opravdu nevim co si vybrat. Rád bych užíval něco, co zbytečně nebude zatěžovat můj organismus a doopravdy mi to napomůže v růstu svalů. Jsem muž 27 let 88 kg. Denně cvičim převážně kliky cca 100–150 kliků a občasně sedy-lehy.

Odpovědi
Drap

Nejlépe vůbec nic. Jen kvalitní vyváženou stravu

jendahun

Co chceš slyšet,anabolika?To je cesta do pekel.
Jediná cesta bez zdravotního rizika je pestrá a vyvážená strava(hodně bílkovin pro budování svalové hmoty) a dostatek odpočinku pro relaxaci.Z pří­rodních anabolik snad jedině tribula terrestris.
http://kulturis­tika.ronnie.cz/c-6261-kratce-o-tribulu-terrestris.html

anonym

Strava bohatá hlavně na bílkoviny a sacharidy. Na co si ničit tělo něčím syntetickým.

Zdroj: http://www.kul­turistika.com/vy­ziva-v-kulturistice

Damiana

Myslím, že je dobré vědět, kde neudělat chybu – třeba hlavně bílkoviny ano, ale nízkotučné, jinak hrozí vysoký cholesterol a ucpání tepen.
A další tipy:
http://www.pe­pasport.cz/clan­ky/vyziva/10-nejvetsich-chyb-ve-vyzive-kulturistu.html

venkovan

Někde v televizi jsem viděl film, že pomohl drůbeží trus.
No raději jsem se smířil s menší plochou vlasů na hlavě.
Ženske často říkají, že na vlasech to u chlapa nestojí. Naopak.

ReHu

Určitě kvalitní proteiny.

Vzhledem k tomu, že nemůžeš jíst tolik dobrého masa, je vhodný doplněk proteinový prášek. A to v pokud možno co nejčistší formě.

Nejčistší, tedy nejkvalitnější, o kterém vím, je od Nutrilite. Sojový protein je nejkvalitnější.
Sice není levný, ale je velmi dobrý a bez příchutě, takže se nepřepije. Může se přidat do sklenice vody nebo třeba na zeleninový salát atd.

_The_tečka_

steroidy to chceš vědět??? jinak neuvěřitelnej humus!!! radši pestrou vyváženou stravu a posilovat ;)