kikinka2210

Ahoj četli jste někdo malého prince? Poradíte mi prosím?

dobrý den od kamarádky jsem dostala papír s doplňovačkou malý pric. list vypadá takto … na místo teček doplnte :)

  • setkání:

1. PILOTA- opravuje .............­.............­..........

  • trosečník

2. ČLOVÍČKA – z daleké miniaturní planetky jménem ......

  • .............­.............­.............­.....
  • opustil domov , kzyž začal pochybovat o .............­.............­.............­.............­.............­............
  • .............­............. – parádnice , namyšlená,pano­vačná,směšná, pyšná x odchod prince
  • ochočit si : .............­.............­...

→ ,, Stáváš se navždy zodpovědným za to,cos k sobě připoutal. ´´

  • řeč : .............­.............­.......
  • ,, Správně vidíme jen srdcem, co je důležité, je očím neviditelné. ´´

MOC Dekuju kiki

Nejlepší odpověď
kapka

Kromě možnosti přečíst si knihu, by možná stálo za to, podívat se aspoň na hezký film a odpovědi si zde vysledovat. Ke stažení zde http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=ma­ly+princ

Další odpovědi
Nikkol

Miluju Malého prince. Přečtěte si knihu. Zvládnete to za jeden večer a budete vědět všechny odpovědi. Stojí to za to.

SeptikB

Odpovědi zde: http://www.uloz­.to/8399286/an­toine-de-saint-exupery-maly-princ-pdf