Viktorie II.

Absolvovali jste pochod Praha-Prčice?

Odpovědi
Hlada

Jednou, abych věděl jaký je, když je tak populární. Pro příznicve masových organizovaných akcí má svou atmosféru.

aliendrone

No jéje! Zrovna nedávno jsem v harabdurdí objevil tu plastovou „botičku se žralokem“, co se účastníkům dávala. ;) :D :D

Rocker

Už spoustu let se na to chystám,zatím mi do toho většinou něco vlezlo.
Kdysi jsem chodil na spoustu pochodů,teď raději vyrážím do přírody buď na kole nebo se psama neorganizovaně.
Jediný pochod,na který se každý rok těším,je Noční pochod za východem Slunce na Sněžku.

Justin1

Do Prčic, to ne, ale z jednoho jiného pochodu mám diplom. Jednou jsem si taky sám naplánoval a uskutečnil pochod z Mníšku pod Brdy do Dobříše.

Emefej

Ano, v dávné minulosti několikrát, ale pouze kratší varianty se startem v Týnci n/S nebo Čerčanech.