flodur

A co teď??? Talentmánia nebo Česko Slovensko má talent.Co s tím uděláme:D

Nejlepší odpověď
Tata

Chcete si užít obojího, vypněte televizi, jděte na procházku, přečtěte si knížku, nebo přijďte mezi nás na „Odpovědi“. Zjistil jsem že čím větší hloupost někdo nabízí, tím větší humbuk okolo toho dělá. Podle reklamy to bude echt blbost.

Další odpovědi
led

Máte 2 možnosti:
1 – zúčastniť sa aktívne, alebo pasívne
2 – vykašľať sa na Talent a žiť si svoj život

9 řemesel

Zřejmě máte na mysli , co v televizi pustit.Já mám TV dvě.Na jedné pustím ČT2 , ale co na druhé?No jo, máte pravdu.Co s tím uděláme??

iceT

Abych pravdu rekla,tak me je to celkem jedno,tv jsem nevidela tak mesic a ani mi to nechybi,a to jsem si myslela,ze bez ni nemuzu zit.
Je tedy fakt,ze ty porady nemuseli vysilat zaroven,ale to my asi neovlivnime.

Tmavovlaska

ani jedno :D

gnr54

Mám ráda Leoše,tak se budu dívat na Novu.Ale možná to i přepnu,abych se koukla na moderátora Prachaře.Já si ho tam nedokážu představit,no uvidím.

sznamko

já si myslím že jsou to obě stejně velký blbosti.nevim.ale podle reklamy to vypadá že si půjdu číst =)