coco

8. díl XIII série byl závěrečný definitivně?

Inspektor Barneby odešel do důchodu,kdo na jeho místo?
Doplňuji:
No spousta z Vás už pochopila,že se jedná o Vraždy v M.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi už nebude třeba nějakého dalšího inspektora. Hrabství Midsomer musí být už vymydlený.

Další odpovědi
led

Možno to dopadne ako v prípade Sherlocka Holmsa a nakrútia sa „Inspektor Barneby a Veľký anglický pitaval“
Veľká Británia má dosť územia a ľudí… 🙂

tom004

Moje řeč Jami155. Není koho vraždit.

Terryle

C O Ž E ???

To je nejhorší zpráva dne! Co dne… celýho mýho seriálovýho a televizního života! Na co se teď budu koukat?
Leda, že by se vrátil Troy. Ale pochybuju – bez Barnabyho to nebude ono. Prostě to Johna Nettlese už přestalo bavit… ale je to škoda. I když je fakt, že ta poslední série už tak nějak nebyla to pravý, přišla mi i „řemeslně“ hůř udělaná. Holt škoda, byl to nádhernej seriál :o)