Falls

432 Hz ve filmu?

Ahoj.
Je možné na počítači vytvořit video se zvukovou stopou 432 Hz?
Jestli ano, tak který software tohle umí?
Všechno je normované na 440 Hz nebo ne?
Potřebuji prosím alespoň 1 jméno nějakého programu, ve kterém jde sloučit video se zvukem, ale tak aby se při konverzi ten zvuk nezměnil a zůstala tam příjemná frekvence 432 Hz. : )

Odpovědi
mosoj

432 Hz je dost hluboký monotónní zvukový signál. Jinak nerozumím..

Dochy

Umí to každý zvukový editor (doufám)
Pokud se Ti chce přeladit si housle, tak si je přelaď.
Aby se zvuk nezměnil: Každý slušný editor videa.
432–440 Hz – S velkou pravděpdoobností blbost.
Video s pískem: Blbost. Vzniklé obrazce závisí kromě frekvence jetě na materiálu a rozměrech desky. Pokud desku o chlup zmenšíš, měl by na ni být stejný obrazec při 440 Hz jako na větší při 432Hz.