Zvládnul by profesionální provazochodec přejít 100 metrů širokou propast přes ten nejsilnější zajistěný silon na ryby?

https://pixaba­y.com/cs/houslis­ta-provazochodec-klaun-735413/

Ukázka toho „jednodušího“ provazochodectví na obrázku. Tenhle odborník si u toho však ještě stíhá fidlat na housle. Kloubouk dolů!

Dokázal by přejít i 100 metrů propast přes silon na ryby?

Zahrál by u toho také na housle či by mu na ně zahrali až pak na pohřbu?

Nejlepší odpověď
Seznam.cz

To asi ne, chodí přes lano které se neprotahuje. Silon má pružnost, mohl by použít silon na větší ryby. Myslím že by na něm dost lítal nahoru a dolů. Kde má hráče na klavír, místa by tam měli oba habaděj?