DIH

zubní protéza

Je pravda že lidé v určitém věku mají nárok na zubní protézu zdarma?

Odpovědi
anonym

Nevím, jestli při určitém věku, já jsem ji dostal zdarma, protože jsem měl paradontozu
(začaly mě zuby vypadávat), ale to bylo před deseti lety.Jak je to v dnešní době nevím, akorát po určitých letech (u mně to bylo po šesti) máš nárok na výměnu celé protézy opět zdarma.

Reezo

Lahny, to je škoda přijít o zuby kvůli paradontoze ne? Obětovat denně 5–10 minut vyčištěním zubů a předejít problémům se zuby.