berta 4

Nová zubní protéza po nalepení drží asi čtyři hodiny prakticky do dalšího jídla

Jíst se s ní nedá to se mě zpříčí v puse a stane se součástí jídla. Může si protéza časem sednout,nebo je zkus špatně udělaný?
Doplňuji:
Lepidla mám 2 koregu a blendamed extra zdá se mě že blendamed je lepší drží trochu déle a nebo ho tam dávám málo,musím ještě vyzkoušet

Nejlepší odpověď
hanulka11

protéza vám musí držet , je třeba navštívit znovu zubaře aby vám ji upravil

máte možná špatné „lepidlo“ a nebo je příliš volná
z webu:
Méně, avšak stále, přetrvává mezi dentálními odborníky názor, že „dobrá“ protéza lepidlo nepotřebuje

http://www.ne­conazub.cz/spe­cialni-prostredky/protezy-rovnatka-implantaty/

Další odpovědi
johana 56

Vše přesně a výstižně v odpovědi od hanulka 11.Dobrý zubař a žádné lepidlo(dlouholetá vlastní zkušenost).