talka

Má někdo zkušenost s bolestivými otlaky pod zubní protezou?

Nejsou to afty/vřídky-jen otlaky; proteza je bezvadná.

Odpovědi
Emefej

U nové náhrady je to běžné, musíš zatnou zuby (vlastně protézu) a vydržet to, časem si to sedne. Já jsem k tomu dostal nějaký vosk, či co to bylo, tím jsem si to při otlacích mazal.

anonym

Nesednoucí protéza, zbytky jídla…

trpaslicek

Zajdi do zubařky ať ti ji přibrousí. Mamka má taky protézu a byla takhle první týden co je dostala dvakrát přibrušovat.. První den to nebolelo/netlačilo, ale další dny už jo, tak si s tím zašla, doktorka viděla, kde je otlak a tam protézu zbrousila a už pohoda.