Lgee

Zruší se odpovědi?

zruší se odpovědi?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.
......

Janovicak – ale nebudeš moci sdílet nějakou otázku například mezi přáteli protože na ten odkaz je autorské pravo., to ti přijde fajn?

Az vstoupí v platnost směrnice o autorských právech z dílny evropské diktatury, zruší se odpovědi.cz nebo bude otázka na ověření od moderátora?

Nejlepší odpověď
quentos

„zruší se odpovědi?“

  • zřejmě si vůbec neuvědomuješ, jakous napsal hovadinu. Odpovědi s malým o není tento server, ale jakékoli jiné odpovědi. A ty těžko někdo zruší.

Ale tobě to je jedno, jsi troll, tak tě nebudu krmit, a tu nesmyslnou otázku ti tam just nechám. Pro ostudu.

Další odpovědi
Janovicak

Nevidím jediný důvod proč. Tady asi někdo nečetl tu směrnici a jenom četl zprávy o ní, tedy jaká ta směrnice je peklo. Osobně si myslím že okolo článku 11 a 13 bylo příliš humbuku pro nic.

Doplnění:
Kde se tam píše že nebudu moci otázku šířit mezi přáteli, tedy používat pro vlastní nekomerční účely?

Edison

Jen doplním Janovicaka: Problém není směrnice EU, ale náš stát (vláda, padlament), který dost často (velmi mírně řečeno) bývá papežštější než papež.

led

Nie je dôvod k zrušeniu www.odpovedi.cz, pokiaľ všetko bude v medziach zákona, ak ich nezruší ich majiteľ.

anonym

Typický troll který sice o článcích 11 a 13 neví zhola nic (krom toho co se od nich dočetl od ostatních trollů na facebooku) ale už má ve všem jasno a už bude kázat ostatním. Tohle je směšné, než budeš kázat, než budeš osočovat demokratické instituce termínem diktatura, bylo by fajn kdybys o nich vůbec něco věděl jinak to působí jen uboze a směšně.

Ne odpovědí se zmíněné články nedotknou, rozhodně o nic víc než doposud. Odpovědi si velmi pečlivě hlídají jaké materiály se tu k otázkám a odpovědím přikládají a v podstatě neexistuje jediný důvod proč by tu měly zaznívat odkazy na autorsky chráněné zdroje či autorsky chráněná obrazová díla. Odkazovat na wikipedii a další svobodné zdroje informací samozřejmě budete moci kdykoliv, těchto svobodných zdrojů informací se to absolutně nijak netýká. Ty poskytují obsah k volnému využití už v rámci vlastních licenčních podmínek.

FlAsh_7

Souhlasím s pojmem „evropská diktatura“.

zbyndo

To by ma nenapadlo,pýtam sa len, keď ma niečo zaujíma, zatiaľ som veľmi spokojný,a moc rád, že takéto fórum existuje,keby sa zrušilo,zbadal by som to,ale bolo by mi to ľúto

aliendrone

Nemyslím že dojde ke „zrušení odpovědí“ a LG také nejspíš nezkrachuje. Možná časem zfúzuje se Samsungem (pokud tomu nezabrání antimonopolní předpisy nebo tak něco). Tož se raduj, život je krásný! ;) :D :D

anonym

Lgee & FlAsh7: Pokud houževnatě propagujete pojmem „evropská diktatura“ pak víte houby o diktatuře. Stejně tak byste mohli používat pojem „diktatura české poslanecké sněmovny“ 🙂 je to totiž úplně stejný nesmysl.

Lgee

Neexistuje jediný zákon od ČR omezující svobodu, ČR je jedna z nejsvobodnějších zemi světa, nebýt EU cítím se v ni naprosto svobodně, snad ta EU již brzy skončí, az otevře dost lidí oči.