Zrušení účtu na centrum.cz

Zdravím,je mi 13 let a mám účet na centrum.cz a chci ho zrušit-už tam moc nechodím.Dá se nějakým způsobem zrušit? Jestli ano,tak jak?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Bavíme se o e-mailovém účtu na centrum.cz ?

Tady máš postup ve formě článku, výňatek:
„Centrum.cz
Centrum.cz nabízí například mail nebo komunitní server XChat.cz. Možnost zrušení účtů tu je o něco přímočařejší – na diskusních serverech či např. u fotoalb je volba "zrušit účet“ většinou v nastavení profilu. Pokud chce uživatel zrušit mailovou schránku, musí požádat helpdesk mailem, a to z důvodu ověření identity, tedy že o rušení žádá opravdu ten, kdo schránku založil. Na XChatu funguje (alespoň podle dostupné nápovědy) ještě opatření, že účty s méně než 300 hodinami aktivity jsou rušeny hned, ty ostatní jsou ponechány v neaktivním stavu dalšího půl roku."

Zdroj: www.lupa.cz/clan­ky/jak-smazat-svuj-ucet/

Další odpovědi
ReHu

Máš na mysli mailový účet?
Rušit ho nemusíš, pokud se nebudeš přihlašovat, po nějaké době ti ho zruší sami.