iviiik

Za jak dlouho se zruší facebook?

ahoj chci se zeptat za jak dlouho se zruší facebook?
Doplňuji:
ale když jáho mám už zrušený ale za jak dlouho to bude definitivné zrušené(můj učet)

Nejlepší odpověď
anonym

zrušení ti posílám sem,ale ouplně to nelze,jen blokace
http://jedenbod­.cz/1050-jak-smazat-ucet-na-facebooku-revize-2011.html

Další odpovědi
zzzzz

Zrušit ho nejde:-(( i když se uvádí, že jde, tak nejde:-((

Jediná možnost je si z profilu vše vymazat a přejmenovat ho, pak si zruš email pod kterým se to založilo. Problém je pokud to máš ze svého běžného emailu, já jsem si na facebook založila email speciální:-)))

Lurius

Facebook se bude dále vyvíjet a rošiřovat, možná se změní název, ale konce se nejspíš nedožiješ…

setapouch

Dostala jsi odpoved na co ses ptala.
Po doplneni – co facebook a google zchvati, to nenavrati.
Doplňuji:
schvati :D

Agneta

no vidíš, tys tu otázku podala přesně tak nesrozumitelně, jako já tu první s tím sexismem, a až podle těch slůvek >můj ůčet< tam „někde“ vzadu, se to dá poznat o co ti jde :D