mirlin

Způsob přípravy zelí z kedlubny.

Připravuje se dušené kedlubové zelí stejným způsobem jako zelí kysané?

Nejlepší odpověď
annas

Já připravuji zelí po moravském způsobu:

Kedlubny se nastrouhají na hrubším struhadle. Nastruhané kedlubny zalijeme horkou vodou, přidáme kmín a nezakryté za míchání vaříme do měkka.

Přichystáme si jíšku s cibulkou a přidáme ke kedlubnovému zelí. Na závěr dochutíme octem a cukrem

Další odpovědi
elektrikář

U nás vaříme kedlubnové zelí zahuštěné strouhanou bramborou. Osolit a okyselit, dobrou chuť.