alexandra

Zpomalení počítače.

Za celé tři roky jsem neměla žádný problém s pomalým počítačem.Internet mám ten nejlepší od UPC,ale už asi čtrnáct dní,mi začíná vždy když třeba píšu email,nebo i teď,že mi to přestane psát a kurzor začne točit to svoje přiblblý kolečko,obrazovka zbělá a já musím počkat než se mi to uklidní.Většinou,to co mám rozepsané hodím rychle na lištu,ať mi to nezmizí,minutu počkám a pak pokračuju.Taky mi to dělá,když klikám na internetu.Každých 15 minut mě to přeruší. Mám Windows7 a antivir ESET smart security,defrag­mentace se mi provádí automaticky,jinak s tím nic nedělám. Mám to něčím projet? Ale nevím čím.

Nejlepší odpověď
Hlada

To může být cokoli. Spusťte Správce úloh/Procesy a při zpomalení se podívejte, co to ucpává. Vařit z vody nemá cenu.

Další odpovědi
anonym

Spybot Search and Destroy
tento program ti pomůže
http://www.safer-networking.or­g/cz/mirrors/in­dex.html

vaiko

Já se bojim zpomalení pc tak, že ani neinstaluju antivir, aktualizace mám vypnutý, a celkem nevýkonný pc běhá jako vítr. A vsadim se s tebou, že to jsou ony aktalizace systemu, který to dělají, neustále otravujou a žerou sys. prostředky -ty jdou vypnout a zakázat od nich i procesy -jinak nedají pokoj. Jen 1× za půl roku je sosnu a jedu dál a i bez antiviru se na netu dá žít, jen je potřeba trochu opatrnosti.