Bronzový

Zpomalení počítače.

Za celé tři roky jsem neměla žádný problém s pomalým počítačem.Internet mám ten nejlepší od UPC,ale už asi čtrnáct dní,mi začíná vždy když třeba píšu email,nebo i teď,že mi to přestane psát a kurzor začne točit to svoje přiblblý kolečko,obrazovka zbělá a já musím počkat než se mi to uklidní.Většinou,to co mám rozepsané hodím rychle na lištu,ať mi to nezmizí,minutu počkám a pak pokračuju.Taky mi to dělá,když klikám na internetu.Každých 15 minut mě to přeruší. Mám Windows7 a antivir ESET smart security,defragmentace se mi provádí automaticky,jinak s tím nic nedělám. Mám to něčím projet? Ale nevím čím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To může být cokoli. Spusťte Správce úloh/Procesy a při zpomalení se podívejte, co to ucpává. Vařit z vody nemá cenu.

Další odpovědi:

Spybot Search and Destroy
tento program ti pomůže
http://www.safer-networking.or g/…

Pokročilý

Já se bojim zpomalení pc tak, že ani neinstaluju antivir, aktualizace mám vypnutý, a celkem nevýkonný pc běhá jako vítr. A vsadim se s tebou, že to jsou ony aktalizace systemu, který to dělají, neustále otravujou a žerou sys. prostředky -ty jdou vypnout a zakázat od nich i procesy -jinak nedají pokoj. Jen 1x za půl roku je sosnu a jedu dál a i bez antiviru se na netu dá žít, jen je potřeba trochu opatrnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.