Avatar uživatele
alexandra

Zpomalení počítače.

Za celé tři roky jsem neměla žádný problém s pomalým počítačem.Internet mám ten nejlepší od UPC,ale už asi čtrnáct dní,mi začíná vždy když třeba píšu email,nebo i teď,že mi to přestane psát a kurzor začne točit to svoje přiblblý kolečko,obrazovka zbělá a já musím počkat než se mi to uklidní.Většinou,to co mám rozepsané hodím rychle na lištu,ať mi to nezmizí,minutu počkám a pak pokračuju.Taky mi to dělá,když klikám na internetu.Každých 15 minut mě to přeruší. Mám Windows7 a antivir ESET smart security,defrag­mentace se mi provádí automaticky,jinak s tím nic nedělám. Mám to něčím projet? Ale nevím čím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? terry, gnr54 před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

To může být cokoli. Spusťte Správce úloh/Procesy a při zpomalení se podívejte, co to ucpává. Vařit z vody nemá cenu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Spybot Search and Destroy
tento program ti pomůže
http://www.safer-networking.or­g/cz/mirrors/in­dex.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vaiko

Já se bojim zpomalení pc tak, že ani neinstaluju antivir, aktualizace mám vypnutý, a celkem nevýkonný pc běhá jako vítr. A vsadim se s tebou, že to jsou ony aktalizace systemu, který to dělají, neustále otravujou a žerou sys. prostředky -ty jdou vypnout a zakázat od nich i procesy -jinak nedají pokoj. Jen 1× za půl roku je sosnu a jedu dál a i bez antiviru se na netu dá žít, jen je potřeba trochu opatrnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek