Avatar uživatele
Neutrolobit

Zobrazí se Vám na displeji pokladny v hypermarketu částka, kterou máte vrátit zákazníkovi?

Zobrazí se Vám na pokladně v hypermaketu částka, kterou máte vrátit zákazníkovi?

Dobrý den, zítra půjdu pracovat na pokladnu v jednom hypermarketu. A potřeboval bych vědět, zda se Vám zobrazí částka, kterou máte vrátit zákazníkovi, pokud Vám zákazník předá platbu ve vyšší hodnotě, než je cena nákupu? Počítat to z paměti je (pro mě osobně) docela náročné a náchylnější k dělání chyb.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Anikitos před 2061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Na většině pokladen ano. Je to však snadné. Drobné vrátíš do deseti, potom do sta, a dále stokoruny do 1000 nebo více. Nemusíš si počítat kolik budeš celkem vracet, když ti to dělá problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Po ukončení zadávania cien tovaru výjde na pokladni výsledná suma ceny tovaru a doplníte o hodnotu, ktorú vám dáva zákazník v hotovosti, výsledná suma sa zobrazí „Vratit xxx Kč“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Proč bych měl něco vracet nějakýmu zákazníkovi? Chybně formulovaná otázka: „Zobrazí se na pokladně částka, která má být vrácena zákazníkovi?“ No nevypadá to líp?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

V marketu jsem už nakupoval, žádná částka k vrácení se mi nezbrazovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

I když jsem nikdy za pokladnu v hypermarketu neseděl, tak z vlastního pozorování potvrzuji odpověď led! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek