Natty*

Znáte Omegle.com?

Znáte, popřípadě co si o něm myslíte?

Odpovědi
Orange

Jeden čas jsem si tam procvičoval angličtinu. Je tam sice dost idotů, ale není problém je odpálkovat. Parkrát jsem si tam s někým dobře pokecal.

Beer4Real

ted sem tam zkusil zajít a někdo mě psal cosi o vesmíru a křečkovi :D
asi tam budu chodit častěj, dík za tip Natty 😉

anonym

Znám, líbí se mi, že na stránkách se nemusíš registrovat a ten na druhém konci si tě už nemůže dohledat :) Je fakt, že na pár blbců jsem už narazila, ale dá se i slušně pokecat s někým normálním :) Poslední dobou jsem se tam naučila pár anglikejch výrazů :D

porad te mi

znam a vzdycky sem se moc bavil ale tedka mi to nejde zapnu webku sebe vidim ale ostatni ne a oni me taky ne :/ nevite nekdo co stim ??