Pomelo74

Znáte nějaký dobrý vtip ? :D

Znáte nějaký vtip,který vás zaručeně rozesmál?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na starší vtipy, třeba se vám některý bude líbit.

Pravidelně se opakující otázka. Modrá lišta.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=vtipy&sa=Vyh­ledat#1180

Další odpovědi
dědapetr

Pošťačka zvoní u dveří. Otevře jí malý, snad sedmiletý chlapec s pivem v ruce a zapáleným doutníkem v puse. Otřesená pošťačka se ptá: „Ehmm… Ahoj, jsou rodiče doma?“ Chlapec potáhne z doutníku, kouř vyfoukne směrem k pošťačce, odklepe popel na koberec, zamrká a prohodí: „Co myslíš? Jsou?“

barnajka

Už jsem tady na stejnou otázku odpovídala, tak dám zase nějaký jiný, ať se neopakuju :)

Sedí manželé v restauraci, ženě ukápne polívka na halenku a povídá:
„Podívej se, vypadám jako prase!“
A manžel na to: „Nejen že vypadáš jako prase, ale ještě sis i zašpinila halenku!“ :D

Jde Jeníček s Mařenkou lesem a Jeníček říká Mařence:
„Teď ti udělám něco, na co do smrti nezapomeneš. Chceš?“
A Mařenka celá natěšená kývne a začne si stahovat sukýnku..když vtom Pepíček utrhne větvičku…a vypíchne Mařence oči :D

Moudro:
„Sex je dědičný. Pokud ho neměli tvoji rodiče, existuje jistá pravděpodobnost, že ho nebdeš mít ani ty“ :))

Sedí dva v parku a hledí na sebe.
Ona: „Na co myslíš?“
On: „Na to samé, co ty.“
Ona: „Ty prasáku!!!“ :))

Přijde lampasák do zastavárny a zařve: „Zastavit stát!“ :D

Přijde manželský pár do čínské restaurace. Sednou si a za chvilku už přibíhá číšník:
„Co si dáte? Máme kočičí nožičky, výborné psí steaky…“
Žena se zhrozí a vykřikne: „Ježkovy voči!!!“
„Výborná volba, madam!“ :D

Probíhá milostný akt. Lord souloží, komorník drží svíčku. Lord se ptá:
„Lady, jste ukojená?“
„No, my Sir.“
Po chvíli:
„Lady, jste ukojená?“
„No, my Sir.“
Lord říká komorníkovi:
„Jean, teď ty budeš souložit a já budu držet svíčku.“
Po chvíli:
„Lady, jste ukojená?“
„Oh yes, my Sir.“
„Vidíš, Jean, ty blbečku – takhle se drží svíčka.“ :D

Kohn s Roubíčkem ve vězení. Kohn sedí na pryčně, Roubíček přechází po cele. Kohn nevrle povídá: „Roubíček, jestli si myslej, že když choděj, že neseděj, tak se sakra mejlej.“ :D

ATD ATD ATD :)

Michal Kole

Muži zazvoní telefon, v něm je digitálně zkreslený hlas: „Unesli jsme Vaší tchyni, zaplaťte 1 milión korun na náš, účet, číslo pošleme SMSkou“.

Až se muž zpamatuje řekne: ůCo když nezapalatím ?"

V telefonu: „Tak ji naklonujeme“.

další vtipy na serveru www.pitevna.cz