martinek10

Znáte nějáký dobrý cvik na zhubnutí.

Nejlepší odpověď
sejtanka

Cviky většinou jen posilují a uberou centimetry,na hubnutí stačí dodržovat zdravý životní styl,jinak ve fitku poradí víc.

Další odpovědi
Berušinka

Tak cviky jsou většinou na formování postavy a na svaly. Pokud chceš hubnout, tak to chce nějakou fyzickou aktivitu, při které se zapotíš. Po půl hodině fyzické aktivity se teprve začíná spalovat. Půl hodiny nestačí – i kdyby to bylo denně.

elektrikář

Zamknout lednici,špajzku, a nebaštit.