Avatar uživatele
Kepler

Znáte nějakého člověka, který je první, kdo se zasměje vlastnímu vtipu?

Zpravidla i ten vtip bývá stupidní. Já takového jednoho znám a ostatní se smějou jen proto, že jeho smích je nesmírně nakažlivý.

https://pixaba­y.com/cs/selfie-opice-autoportr%C3%A9t-413162/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, aliendrone, EKSOT123, Complex před 1946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zbyndo

Poznám,dokonca on nie je prvý,čo sa na svojom vtipe smeje,ale jediný,vôbec nevie vtip podať,chce byť vtipný,ale nejde mu to,ani nemôže ak nemá zmysel pre humor,a ten je vrodený,zober si takého Mirka Donútila jeho rozprávanie pocuvam aj sto krát,a vždy sa aspoň usmejem,je ozaj o umení podať to,s v správnu chvíľu vybuchnúť s pointou,a aj na strane počúvajúcich sú ľudia, ktorých to necháva chldnych,tým tiež chýba zmysel pre humor.Ako by povedal Milan Pitkin:A vo..vo­..votom to je…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jasně, jsou tací, kteří se smějí ještě dřív, než vtip dopovídají. A dokonce tací, kteří ani nezačnou povídat, neb se rozesmějí jen si na vtip vzpomenou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
Complex

Né přímo, ale ve všech těch „vtipných“ seriálech se spouští smích, aby lidem napověděli kdy se mají smát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, znám jich víc, jednoho občas vídám v zrcadle …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Podle mě je to nejpřirozenější způsob a závidím kdo to umí, tedy kdo to umí dobře. Já takový bezprostřední nejsem, a tak někdy zkouším opačnou metodu- tvářit se vší silou vážně. (Poznámka ze žákovské knížky: „Při mé hodině se snažil být hodný ‚vší silou‘, čímž zmařil celé vyučování“)
Ukázka nakažlivého smíchu- mladík se nakonec musel smát také. Nebo že bych to špatně pochopil? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZR0HQNlVlHA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jasně – třeba já! U mne je to nutnost, protože často se mým „dronním“ vtipům nikdo nesměje, dokonce obrací oči v sloup či rovnou prchají! Copak za to můžu, že nějaká úžo bžunda někomu nepřijde vůbec vtipná někdy dokonce tragická? To přeci není důvod se nezasmát, že? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek