B-Man

Znáte dobrou literaturu k podnikání?

Spíš odbornou a naučnou, ne motivační.
Kromě zákonů

Odpovědi
Kelt

Klasická díla jsou Myšlením k bohatství, Nejbohatší člověk v Babyloně, Chudý táta Bohatý táta. Musíš přijít s vlastním nápadem, kopírování nějakého vzoru nestačí.

autacek

Kdyby to bylo v praxi tak jednoduché, tak všichni podnikají. Pro teorii zkus třeba něco od Samuelsona.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

B-Man

autacek, ekonomie, ne podnikání (souvisí okrajově jako všechny pojednání o penězích). Mám doma, ale díky.

B-Man

Díky Kelte, ale ↓
všechny jsem četl a hlavně zmíněné knihy nemají s podnikáním, co dělat.
A bohatý táta je nadhodnocený brak. Jediné Myšlením k bohtatství k něčemu je (ale taky ne k podnikání).