peterd108

Znáte člověka, který nemá vůbec žádné přátele?

Odpovědi
klumprt

Chodívali jsme kdysi v Budějicích do hospody, kde sedával u stolu sám jeden muž, kterému jsme říkali vodník, protože tak vypadal. Nikdy si k němu nikdo nepřisedl, nikdy se s nikým nebavil. Vypil vždycky devět piv, zaplatil, šel v té hospodě na velkou stranu a potom na trolejbus, kterým odjel přes celé město domů. (Kamarád ho jednou stopoval, protože celý ten chlap byla pro nás jedna velká záhada.)
Tak si myslím, že by to mohl být ten případ bez kamarádů.

ivzez

Neznám.

nyjono

Není přítel jako přítel. Pokud myslíš kamarády a známé, tak ne.
Ale opravdový přítel, tak ano. Znám. A není to žádný záhadný nebo zlý člověk. Prostěcto tak je. Ale v budoucnu třeba být nemusí.

Kepler

Nevím to jistě, ale zřejmě to bude jeden můj soused, který má přezdívku Magor. Je to nesnášenlivý sociopat, v žádném zaměstnání dlouho nevydrží a sousedům dělá schválnosti.

dubraro

Znám velmi dobře, ba nejlépe.