Avatar uživatele
anonym

co by jste dělali, kdyby vás někdo požádal o jídlo které konzumujete?

Jste třeba v rychlém občerstvení, s osobou vám blízkou a dáváte si jídlo. Kde nic tu nic se vynoří slušně oblečený človek, který vás slušně požádá o část vašeho lahodného pokrmu. co by jste dělali? a jednali by jste stejně v případě, že by dotyčný jedinec nebyl oblečen slušně? (na co by jste se zaměřili a domáhali by jste se informací proč?)
Doplňuji:
opakuji, že se nejedná o bezdomovce ani chudáka, ale o člověka který, třeba za určité situace nemá možnost ukojit své chuťové buňky nebo prostě ochutnat, aby věděl jak je to s chutí daného pokrmu. může jít o jakýkoliv pokrm (čokoláda, vejce, polévka) z těch odpovědí, nemám vůbec radost…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Nenavštěvuji podniky takového typu, kde by tato situace mohla nastat. Ale kdyby chtěl nějaký zoufalec po někom „jídlo“ z rychlého občerstvení, tak už by to musel být fakt chudák. Tam by ty jejich „lahodné pokrmy“ klidně mohli rozdávat zadarmo. Při představě umělohmotného „masa“ v cukrové housce je mi mdlo i za toho slušně oblečeného recesistu.
Doplňuji:
Tak pro mne by byl tedy dost drzý. Ale nemám moc obavy z podobné situace. Nejsem ten typ, u kterého by si někdo něco podobného dovolil. 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

O chlapa a o jídlo se nedělím,leda tak s někým,koho dobře znám a to se týká jen jídla.
O chlapa bych se nedělila vůbec.

Nešlo by ani tak o to,že by ten člověk byl slušně oblečený a nebyl by to žádný bezdomovec,i kdyby požádal slušně.
Já když chci vědět,jak něco chutná,tak jdu a koupím si to sama,než bych někoho poprosila\požá­dala,aby mi dal ochutnat.Pokud na to nemám,nechám su zajít chuť a koupím si to jindy.
Už vidím,jak chdím někde po restaraci a dožaduju se ochutnávky u každého stolu,jen abych věděla,co si mám dát k jídlu......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vykulila bych nejspíš překvapením oči a zeptala se, zda jde o vtip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alča M.♥

Kdyby to byl nějaká chuák, bezdomovec, paod., tak bych mu asi dala, kdyby to byl normal člověk asi bych ho poslala někam :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Možná si někteří pomyslí, že kecám, ale asi díky svému pohodovému zjevu mne někteří bližní, a to většinou ukrajinci, či slováci docela často žádají o pár drobných. Po létech praxe a učení jednat a poznávat lidi jsem vyškolen žadatele o pomoc rychle posoudit a dotyčného buď podpořít a nebo odmítnout s notickou, že nejsem matka Teraza . Ovšem pozor, jednu zcela konkretní skupinu si vždy od těla držím nejméně na délku vidlí a polemiku s jedinci tohoto etnika po řadě velmi špatných zkušeností ihned odmítám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Klidně bych od sebe dala jídlo i bezdomovci nebo chudému člověku. V tomhle problém nevidím.
Doplňuji:
Na oblečení nebo vzhledu mi nezáleží a pouze bych se zeptala zda mu/ji chutná.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kroupič

:D Zajímavé :D Když mám jídlo, tak neznám bratra ani sestru :D O to víc, když je dobré a mám hlad :D Takže, když by to byl burger z Mc.D. tak bych mu ho určitě dal. Nebo takto, kdyby to byla slečna tak bych jí ho dal. Kdyby to byl muž. tak bych mu ho prodal za dvacku :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

V rychlém občerstvení právě kvůli takovým individuím se nestravuji. Jinak bych zavolal číšníka a nechal toho člověka vyvést

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Vůbec nechápu, jak a kam na takovéto své otázky chodíš, opravdu mě nebaví, sorry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Řekla bych mu, ať si ho koupí! Nezdá se ti tvá otázka taková trochu scestná??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

no pokud by to nebyl nějaký srmra´doch,tak bych mu dal nebo bych mu třeba zbytek jídla nechhal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

diplomaticky bych mu vysvetlila,at se nezlobi,ale ze je to me prvni jidlo za cely den a ze mam strasny hlad.ukazala bych mu okynko,kde jsem si danné jidlo objednala a s usmevem byh ho tam poslala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

no v rychlém občerstvení lahodné jídlo, to je, jak by řekl bolak, oxymoron

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad Lucijej, asi ne náhodou bijí odborníci na poplach, že dnešní mladá generace upadá, ne-li blbne.
Máš pravdu, nejen, že jim chybí obyčejná logika (selský rozum), ale už ani neumějí napsat tak jednoduché „byste“ a ještě k tomu bez zábran přímo v tučném titulku.

před 4186 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek