co by jste dělali, kdyby vás někdo požádal o jídlo které konzumujete?

Jste třeba v rychlém občerstvení, s osobou vám blízkou a dáváte si jídlo. Kde nic tu nic se vynoří slušně oblečený človek, který vás slušně požádá o část vašeho lahodného pokrmu. co by jste dělali? a jednali by jste stejně v případě, že by dotyčný jedinec nebyl oblečen slušně? (na co by jste se zaměřili a domáhali by jste se informací proč?)
Doplňuji:
opakuji, že se nejedná o bezdomovce ani chudáka, ale o člověka který, třeba za určité situace nemá možnost ukojit své chuťové buňky nebo prostě ochutnat, aby věděl jak je to s chutí daného pokrmu. může jít o jakýkoliv pokrm (čokoláda, vejce, polévka) z těch odpovědí, nemám vůbec radost…

Nejlepší odpověď
Damiana

Nenavštěvuji podniky takového typu, kde by tato situace mohla nastat. Ale kdyby chtěl nějaký zoufalec po někom „jídlo“ z rychlého občerstvení, tak už by to musel být fakt chudák. Tam by ty jejich „lahodné pokrmy“ klidně mohli rozdávat zadarmo. Při představě umělohmotného „masa“ v cukrové housce je mi mdlo i za toho slušně oblečeného recesistu.
Doplňuji:
Tak pro mne by byl tedy dost drzý. Ale nemám moc obavy z podobné situace. Nejsem ten typ, u kterého by si někdo něco podobného dovolil. 🙂

Další odpovědi
iceT

O chlapa a o jídlo se nedělím,leda tak s někým,koho dobře znám a to se týká jen jídla.
O chlapa bych se nedělila vůbec.

Nešlo by ani tak o to,že by ten člověk byl slušně oblečený a nebyl by to žádný bezdomovec,i kdyby požádal slušně.
Já když chci vědět,jak něco chutná,tak jdu a koupím si to sama,než bych někoho poprosila\požá­dala,aby mi dal ochutnat.Pokud na to nemám,nechám su zajít chuť a koupím si to jindy.
Už vidím,jak chdím někde po restaraci a dožaduju se ochutnávky u každého stolu,jen abych věděla,co si mám dát k jídlu......

anonym

Vykulila bych nejspíš překvapením oči a zeptala se, zda jde o vtip.

Alča M.♥

Kdyby to byl nějaká chuák, bezdomovec, paod., tak bych mu asi dala, kdyby to byl normal člověk asi bych ho poslala někam :DD

dudu

Možná si někteří pomyslí, že kecám, ale asi díky svému pohodovému zjevu mne někteří bližní, a to většinou ukrajinci, či slováci docela často žádají o pár drobných. Po létech praxe a učení jednat a poznávat lidi jsem vyškolen žadatele o pomoc rychle posoudit a dotyčného buď podpořít a nebo odmítnout s notickou, že nejsem matka Teraza . Ovšem pozor, jednu zcela konkretní skupinu si vždy od těla držím nejméně na délku vidlí a polemiku s jedinci tohoto etnika po řadě velmi špatných zkušeností ihned odmítám.

anonym

Klidně bych od sebe dala jídlo i bezdomovci nebo chudému člověku. V tomhle problém nevidím.
Doplňuji:
Na oblečení nebo vzhledu mi nezáleží a pouze bych se zeptala zda mu/ji chutná.

Kroupič

:D Zajímavé :D Když mám jídlo, tak neznám bratra ani sestru :D O to víc, když je dobré a mám hlad :D Takže, když by to byl burger z Mc.D. tak bych mu ho určitě dal. Nebo takto, kdyby to byla slečna tak bych jí ho dal. Kdyby to byl muž. tak bych mu ho prodal za dvacku :D

Conchus

V rychlém občerstvení právě kvůli takovým individuím se nestravuji. Jinak bych zavolal číšníka a nechal toho člověka vyvést

pusinka50

Vůbec nechápu, jak a kam na takovéto své otázky chodíš, opravdu mě nebaví, sorry

Natty*

Řekla bych mu, ať si ho koupí! Nezdá se ti tvá otázka taková trochu scestná??

honza19hk

no pokud by to nebyl nějaký srmra´doch,tak bych mu dal nebo bych mu třeba zbytek jídla nechhal.

pizlicka

diplomaticky bych mu vysvetlila,at se nezlobi,ale ze je to me prvni jidlo za cely den a ze mam strasny hlad.ukazala bych mu okynko,kde jsem si danné jidlo objednala a s usmevem byh ho tam poslala.

Lucijej

no v rychlém občerstvení lahodné jídlo, to je, jak by řekl bolak, oxymoron

anonym

ad Lucijej, asi ne náhodou bijí odborníci na poplach, že dnešní mladá generace upadá, ne-li blbne.
Máš pravdu, nejen, že jim chybí obyčejná logika (selský rozum), ale už ani neumějí napsat tak jednoduché „byste“ a ještě k tomu bez zábran přímo v tučném titulku.