Avatar uživatele
Terryle

Zmizelá wi-fi na notebooku

Brý ráno, můj F-S Esprimo V6545 má problém a s ním i já. Nefunguje wi-fi, aniž by k tomu měla důvod. Kdo tenhle počítač znáte, víte, že NEMÁ čudlík na vypínání/zapínání přijímače, příjem wifi se aktivuje jen klávesově (FN+F1). Kromě wi-fi se tam aktivuje i bluetotth a něco. Bluetooth by zapnout šel, ale řádek s ovládáním wifi se úplně „vyšedil“ a je zaseklý v poloze off, což nejde změnit. Zároveň mi úplně zmizel indikátor wifi signálu z lišty (win XP tuším Home) i ikona ze Síťových připojení. Síťový připojení přes kabel funguje.
Přijde mi to, jako by wifi přijímač měl nějakou hardwarovou poruchu a soft ho začal totálně ignorovat. Počítači jsem nic neprovedla, sice jsem ho včera vlekla v přervaným batohu, ale po vybalení wifi fungovala. Vypadla asi po hodině provozu a přičítala jsem to blbýmu signálu, občas nám to na bytě blbne. Ale dneska ráno už vůbec „neexistuje“ wifi příjem.
Nemáte někdo s něčím podobným zkušenosti – čím to může být a hlavně co s tím? Dík moc za všecky rady a tipy…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, anonym před 4737 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Před časem jsem měl podobný problém a pomohl restart wifiny.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Kdyby to po těch měsících ještě někoho náhdoou zajímalo…
…tak byl problém s wifi kartou a nakonec pomohla její výměna. Problém byl pořád častější a nakonec už wifi nejela vůbec.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Dudu: myslíš wifi přijímač v počítači – ten se dá restartovat? A jak?
Nebo vysílač někde na modemu?

před 4737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Signál jde ze zásuvky od UPS do modemlu a odsud do wifiny a noťas pak přijímá signál. Všechno jsem na chvílili vypnul a pak postupně zapínal – noťas jako poslední.

před 4737 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek